פתרון לנחירות ודום נשימה

מחפשים פתרון לנחירות בשינה? אובחנתם עם דום נשימה?

התופעה הנקראת הפרעת נשימה בשינה מופיעה אצל כ-4 אחוזים מהגברים בישראל ואצל כ-2 אחוזים מהנשים בישראל. התופעה היא למעשה מצב רפואי בו חווים הפסקות נשימה במהלך השינה מכיוון שדרכי הנשימה העליונות נחסמות. ברוב המקרים מצב רפואי זה כולל גם סימפטומים של נחירות חזקות במהלך השינה ופגיעה חמורה ביכולת גם של בן או בת הזוג לישון יחד עם אותו אדם הסובל מדום נשימה. כיום ישנו פתרון לנחירות בשינה המתמודד היטב גם עם בעיית דום הנשימה. הפתרון מגיע בצורה של התקן דנטלי או סד דנטלי המשמש את המטופל רק בשעות השינה (ביום או בלילה).

למה לחפש פתרון לנחירות חזקות?

ברוב המקרים החיפוש אחר פתרון לנחירות חזקות מתחיל עם טענות של בן או בת הזוג לגבי פגיעה בשינה שלהם עקב הנחירות במהלך הלילה. גם אם זו הסיבה העיקרית אצלכם, חשוב לדעת כי נחירות חזקות בלילה למעשה הן סימפטומים של בעיות אחרות ובמקרים רבים קשורים לחסימה מלאה של דרכי הנשימה במהלך הלילה ופגיעה ביכולת לישון מספר שעות רצוף. הפסקות נשימה במהלך השינה יכולות לחשוף את הסובל מהן לסיכונים רפואיים שונים כגון עלייה בלחץ הדם, סיכון להתפתחות של מחלות לב כרוניות ואף לסיכון לקבל שבץ מוחי.

הפתרון – התקן דנטלי איכותי!

התקן דנטלי איכותי נחשב כיום לפתרון היעיל ביותר להתמודדות עם הפרעת נשימה בשינה וסימפטומים הנוגעים לה כמו נחירות חזקות בזמן השינה. ההתקן הדנטלי פותח את מעבר האוויר מהאף או הפה לכיוון הריאות ולמעשה מונע בצורה יעילה את הפסקות השינה במהלך השינה. הפתרון הוא מותאם אישית ומיוצר לאחר מספר בדיקות הכוללות אבחון של מבנה הלוע שלכם. אנחנו במיזם “לילה רגוע” מציעים לכם התקן דנטלי ייחודי אשר פותח במעבדות שלנו במשך שנים רבות ונחשב לאחד היעילים והאיכותיים ביותר הקיימים היום. כל התקן דנטלי מיוצר בהתאם למבנה הלוע שלכם והוא מספק פתרון ייעודי עבור המצב הרפואי שלכם ולכן נחשב ליעיל במיוחד למניעת נחירות חזקות בזמן השינה.

מיזם המספק פתרון לנחירות בשינה

לקבלת מידע נוסף על המיזם הייחודי המספק פתרון לנחירות בשינה והפחתת הפסקות נשימה בזמן השינה, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו במיזם “לילה רגוע” נספק לכם את כל הפרטים בנוגע להתקן הדנטלי המתקדם שלנו.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד מהתחום