נחירות אצל נשים

בן הזוג שלך מתלונן על נחירות? מחפשת פתרון יעיל?

בדומה לגברים גם הנשים יכולות לסבול מנחירות במהלך השינה וליצור למעשה שינה לא רציפה או לא טובה מספיק. התופעה של נחירות אצל נשים יכולה להופיע ממספר סיבות כגון חיך רפוי, ענבל ארוך, לשון גדולה או צוואר קצר. הפתרון היעיל ביותר הקיים היום עבור נשים הוא שימוש בהתקן דנטלי במהלך השינה. ההתקן הדנטלי מורכב על גבי השיניים ומספק מעבר טוב יותר של אוויר מהאף או הפה במהלך השינה. למעשה, נשים הסובלות מנחירות במהלך השינה, סובלות מחסימה של מעבר האוויר מהאף או הפה אל עבר הריאות. יתכן וזו חסימה חלקית או חסימה מלאה מספר פעמים בלילה היכולה ליצור התעורריות רבות במהלך השינה.

טיפול בנחירות באופן דיסקרטי

נושא הנחירות הוא אחד הנושאים שממעטים לדבר עליהם, בעיקר כאשר מדובר בנשים. עם זאת, את כן יכולה למצוא פתרון ולעשות זאת באופן דיסקרטי. סדים דנטליים ללילה מהווים מוצר טיפולי איכותי במיוחד לאו דווקא במקרים של נחירות, אלא גם במצבים של שחיקת שיניים במהלך הלילה, או לצורך תהליך טיפולי של יישור שיניים. הסדים שונים זה מזה לצרכים טיפוליים שונים, אך עם זאת הם משמשים את המטופלים והמטופלות רק בשעות הלילה. כאשר את מגיעה להתאמת סד דנטלי לטיפול בנחירות, את עושה זאת באופן דיסקרטי במרפאה מקצועית ומקבלת שירות אישי ואמין לייצור של סד דנטלי מותאם אישית, אשר ישמש אותך בבית או בכל מקום שבו תהיי רק בשעות השינה מבלי שאף אחד יצטרף לדעת למה משמש הסד הדנטלי.

איך אפשר לדעת שהסד יעזור?

על מנת שתוכלי לישון טוב יותר בלילה ולהיפטר מהתופעה של נחירות אצל נשים, את צריכה סד דנטלי מותאם אישית. הסד יפחית בצורה משמעותית את הנחירות ובמקרים מסויימים ימנע את הנחירות באופן מלא וזאת בזכות התאמת הסד הדנטלי למבנה הלוע שלך. אנחנו במיזם “לילה רגוע” מציעים לך התאמה מלאה של סד דנטלי לטיפול בנחירות אשר פותח בתהליך מקצועי ומדוייק במשך מספר שנים ונחשב כיום לפתרון היעיל ביותר להתמודדות עם בעיית נחירות אצל גברים ונשים.

נחירות אצל נשים

רוצה לדעת עוד על פתרונות יעילים להפחתת נחירות אצל נשים? זה הזמן ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו במיזם “לילה רגוע” נספק לך את כל הפרטים על הפתרונות היעילים שלנו להתמודדות עם בעיית נחירות בזמן השינה.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד מהתחום