בן הזוג נוחר

לא מצליחה לישון בלילה? בן הזוג שלך נוחר?

נחירות חזקות יכולות להפריע בצורה קבועה לשינה שלך ואם בן הזוג נוחר באופן קבוע, חשוב שתמצאי עבורו פתרון. שינה טובה של בן הזוג היא גם שינה טובה שלך ונחירות מעידות ברוב המקרים על שינה לא טובה ולא רציפה ולכן מומלץ למצוא לכך פתרון. ישנם מאות שיטות ומוצרים בשוק “המוכרים” פתרון מהיר לבעיית הנחירות, אבל חשוב לדעת כי בעיית נחירות לא נפתרת על ידי פתרון אחד המתאים לכלל האנשים, אלא יש ליצור פתרון ייחודי עבור כל אחד. זו הסיבה שסד דנטלי מותאם אישית הוא כיום הפתרון היעיל ביותר להתמודדות עם בעיית נחירות המלווה במקרים רבים גם במצב רפואי הנקרא – דום נשימה בשינה.

טיפול בנחירות באמצעות סד דנטלי

אז איך הסד הדנטלי יכול לעזור לבן הזוג שלך לישון טוב יותר? טיפול בנחירות באמצעות סד דנטלי הינו טיפול נקודתי התלוי במידה רבה בשימוש קבוע בסד דנטלי מותאם אישית. הסד הדנטלי מיוצר באמצעות מכונות הדפסה בטכנולוגיית תלת ממד, המספקת פתרון יעיל בהתאמה מדויקת ואישית לכל מטופל. בדרך זו, ניתן ליצור את הסד הדנטלי הנכון לאותו מצב פיזי בו נמצאות הלסתות של בן הזוג שלך במהלך השינה בלילה. כלומר, סד דנטלי המותאם אישית למבנה הלסת ומייצר באופן מיידי פתח למעבר אוויר בכל תנוחה במהלך השינה.

כמה עולה סד לטיפול בנחירות?

אם בן הזוג נוחר באופן קבוע ולא מצאת עד היום פתרון לבעיה, כדאי לך לבדוק את האפשרות לקנות סד דנטלי מותאם אישית. המחיר של הסד הדנטלי תלוי במידה רבה במצב הלסתות של בן הזוג שלך בזמן השינה. התאמת הסד הדנטלי מתבצעת לאחר בדיקת מבנה הלוע. בדיקת מבנה הלוע מאפשרת להתאים את סוג הסד על מנת להעניק את הפתרון הטוב ביותר לבעיית הנחירות של בן הזוג שלך.

בן הזוג נוחר – איך מטפלים?

אם את רוצה לדעת איך מטפלים במצב של בן הזוג נוחר או סובל מבעיית דום נשימה בשינה, צרי איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ואנחנו במיזם “לילה רגוע” נספק לך את כל המידע הרלוונטי להתאמת סד דנטלי עבור בן הזוג שלך. הסד הדנטלי שלנו הוא פיתוח ישראלי מתקדם במיוחד של אחד מטכנאי השיניים המובילים בישראל המביא איתו ניסיון של מעל ל-40 שנה בתחום.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד מהתחום